Twoje oszczędności
Okres lokatymiesięcy

Aktualne oprocentowanie lokat - Czerwiec`15

Gdzie jest najkorzystniejsza lokata?

Chcesz założyć lokatę i szukasz najlepszych ofert? Aktualnie nie jest to łatwe zadanie ponieważ większość usług nie zapewnia wysokiego oprocentowania. Wszystko to z powodu rekordowo niskich stóp procentowych NBP, które mają wpływ na wartość depozytów a także oprocentowanie zadłużeń finansowych. Pamiętaj, że nawet najniższe odsetki będą z biegiem czasu w stanie powiększyć Twoje oszczędności, a trzymanie gotówki m.in. na rachunku osobistym tylko pozbawi Cię zysków.

Aktualnie podobnie jak w ostatnich miesiącach najatrakcyjniejszymi lokatami są produkty promocyjne skierowane wyłącznie do osób, które nie korzystały jeszcze z usług konkretnych banków. Dzięki temu masz możliwość nawet podwoić aktualne oprocentowanie standardowych lokat.

Promocyjne lokaty terminowe?

Wybór ofert oszczędnościowych jest ogromny. To z jakiego produktu skorzystasz zależy przede wszystkim od tego jakie są Twoje oczekiwania i plany względem kapitału. Lokaty, których aktualne oprocentowanie jest najwyższe są krótkoterminowe i nie uwzględniają możliwości przedłużenia umowy na takich samych warunkach. Banki w ten sposób chcą zachęcić do skorzystania ze swoich usług dodatkowo zyskując nowy kapitał. Możliwość zamrożenia pieniędzy na tak atrakcyjnych warunkach nawet na krótki okres będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Dodatkowo warto wspomnieć także o tym, że samo założenie lokaty tego typu jest bardzo proste i pozwala zaoszczędzić Twój czas, szczególnie gdy zdecydujesz się na uruchomienie lokaty online. Jeżeli masz możliwość założyć promocyjną lokatę w banku, nie zastanawiaj się nad tym i skorzystaj z oferty, która pozwoli Ci najlepiej wykorzystać warunki umowy.

W czerwcu polecamy

Aktualne oprocentowanie lokat nie pozostawia wątpliwości, oferta Idea Banku po raz kolejny zajmuje pozycję lidera w rankingu depozytów. Lokata Happy jest przede wszystkim usługą, która zapewnia nawet dwukrotnie wyższe odsetki w porównaniu do pozostałych usług oszczędnościowych. Poniżej najważniejsze informacje na temat Lokaty Happy:

  • Oprocentowanie w skali roku wynosi 4,00%
  • Maksymalny okres trwania umowy to 3 miesiące
  • Z oferty mogą skorzystać wyłącznie nowi Klienci, którzy wcześniej nie byli związani w żaden sposób z Idea Bankiem
  • Minimalna kwota na lokacie to 1000,00 złotych
  • Maksymalna kwota zdeponowana na lokacie to 10 000,00 złotych
  • Idea Bank nie wymaga od Klienta założenia dodatkowo konta osobistego
  • Możliwe jest założenie lokaty drogą elektroniczną
  • Każdy Klient ma szansę założyć wyłącznie jedną lokatę
  • Po zakończeniu umowy możliwe jest przedłużenie oferty na standardowych warunkach