Twoje oszczędności
Okres lokatymiesięcy

Jak poradzić sobie z brakiem gotówki

Letnie wakacje, remont mieszkania czy też świąteczne wydatki przerosły nasze możliwości finansowe, a w portfelu brakuje gotówki? W takiej sytuacji możemy skorzystać z pożyczki gotówkowej i uratować swój budżet, co więcej możemy zrobić to w krótkim czasie i bez zbędnych formalności. Podpisując umowę z wybranym przez siebie bankiem otrzymamy pieniądze nawet tego samego dnia. Jeżeli ciężko nam będzie podjąć decyzję o zobowiązaniu, to na stronach internetowych możemy porównać usługi oferowane przez banki. Ranking dostępnych kredytów pomoże nam zapoznać się z danymi ofertami i ułatwi nam poznanie kosztów zadłużeń, a także warunki uzyskania pożyczki i ich spłaty. A zatem dowiedzmy się na podstawie rzetelnych informacji gdzie zapłacimy mniej i złóżmy wniosek abyśmy mogli skontaktować się bezpośrednio z pracownikiem banku. Z pomocą kompetentnego pracownika banku pieniądze otrzymamy nawet w ciągu jednego dnia, co oczywiście jest istotne szczególnie w sytuacji kiedy są nam one naprawdę bardzo potrzebne czyli np. przed świętami.

Niskie oprocentowanie

Często martwimy się, że podpisanie umowy kredytowej zwiąże nas z umową na długie miesiące, a rata będzie zbyt wysoka do naszych możliwości finansowych? Większość kredytów posiada obecnie rekordowo niskie oprocentowanie, dobry wybór pożyczki zapewni nam łatwą spłatę, niemal nieodczuwalną dla naszego domowego budżetu. Aby się przekonać, że zadłużenie zaciągnięte teraz będzie dla nas rzeczywiście atrakcyjne, sprawdźmy dokładnie ranking kredytów i porównajmy oprocentowanie ofert, a także RRSO zobowiązań. Z pewnością zdziwimy się jak obecne oferty konkurencyjne są względem usług bankowych jeszcze kilka lat temu. Wszystkie banki walczą o nowych usługobiorców zarówno pod względem niższych opłat ale także pod względem korzystniejszych umów. Wystarczy, że poświęcimy kilka minut, by skorzystać z porad fachowców oraz narzędzi finansowych, które znajdziemy bezpłatnie na stronach internetowych.

Najlepsza oferta

Na rynku znajdziemy wiele ofert które uniwersalnie zainteresują zarówno osoby, które liczą na niewielki kredyt, jak i Klientów którzy potrzebują większego wsparcia finansowego. Maksymalna kwota pożyczki o jaką można wnioskować to około 200 000,00 złotych. Poza niskim kosztem pożyczki, ogromnym atutem jest możliwość dostosowania spłaty zobowiązania, nawet w ciągu 120 miesięcy. Tym sposobem możliwe będzie zmniejszenie miesięcznych rat i uzyskanie większej zdolności kredytowej. Bank gwarantuje stałą ratę przez cały okres trwania umowy, co jest świetnym warunkiem.

W większości banków zadłużenie do kwoty 4 000,00 złotych można otrzymać bez zaświadczenia o zatrudnieniu, wystarczy osobiste poświadczenie o dochodach. Oferty dostępne są elektronicznie dzięki czemu wystarczy wypełnić wniosek online, bez wychodzenia z domu i tracenia czasu. Cała procedura jest bezpieczna, trwa kilka minut, a konsultant wybranej instytucji skontaktuje się z nami nawet w ciągu piętnastu minut.