Twoje oszczędności
Okres lokatymiesięcy

Kredyt dla każdego.

Kredyty dają nam bardzo często jedyną szansę, na spełnienie marzeń. Wiele rzeczy jest na tyle drogich, że trudno by było na nie uzbierać samemu z wypłaty. Kredyty pozwalają na wykonanie większych transakcji, dzięki którym może poprawić się jakość naszego życia. Sprawdźmy kilka ciekawych ofert kredytów gotówkowych jakie dostępne są w ofertach inBanku i BGŻ BNP Paribas.

Kredyt gotówkowy w InBanku.

Inbank jest jednym z nowszych banków jakie od niedawna działają na terenie Polski. Bank mimo swojej krótkiej historii zjednał sobie już wielu klientów. Wszystko dzięki konkurencyjnym ofertą wśród banków. Kredyt gotówkowy jakie nam oferuje jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Dostępny jest online, a decyzja podejmowana jest przez internet. Wypłata środków możliwa jest nawet w przeciągu jednego dnia. W ramach tej oferty można skorzystać z kredytu gotówkowego w wysokości 50 000 złotych na okres sześćdziesięciu miesięcy. Minimalna kwota kredytu to dwa tysiące złotych. Bank nie określa jaki minimalny dochód musi posiadać kredytobiorca. Oprocentowanie kredytu wynosi 8,85%, zaś RRSO 12,14%. Dla Przykładu decydując się na kredyt w wysokości 8000 złotych na okres sześćdziesięciu miesięcy całkowita kwota do zapłaty wyniesie 10556,65 złotych. Prowizja wynosi 1,99% co daje nam sumę 479,20 złotych. Dla mniej wiarygodnego klienta prowizja jest wyższa i wynosi 5,99%, a nawet sięga 17,99%. Odsetki są równe 2077,45 złotych. Raty miesięczne jakie przyjdzie nam spłacać będą równe 175,94 złote. Bank wymaga ubezpieczenia kredytu.

iGotówka bez ubezpieczenia w BGŻ BNP Paribas.

iGotówka bez ubezpieczenia w BGŻ BNP Paribas, jest ofertą, w której decyzja jest zaraz po złożeniu wniosku kredytowego, a wypłata może być nawet tego samego dnia. W ramach tego kredytu możemy pożyczyć maksymalnie kwotę 120 tysięcy złotych. Prowizja zaczyna się od 5,5%. Jest to kredyt jaki można wziąć bez wychodzenia z domu. Klient indywidualny może pożyczyć od tysiąca złotych do pięciu tysięcy złotych na okres do osiemdziesięciu czterech miesięcy. Nie ma wymagań co do minimalnego dochodu jaki musi mieć kredytobiorca, aby bank przyznał mu kredyt. Oprocentowanie wynosi 4,99% w skali roku. Biorąc kredyt w wysokości 10600 złotych na okres 67 rat bank wyliczy nam ratę miesięczną w wysokości 223,84 złote. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu sięga 13,89%, zaś roczna stała stopa oprocentowania wynosi 8,49%. Całkowita kwota jaką przyjdzie nam zapłacić wyniesie 14997,21 złotych, z czego odsetki będą stanowiły kwotę 2887,39 złotych, zaś prowizja 530 złotych. Ubezpieczenie za cały okres kredytowania będzie nas kosztowało 979,82 złote.