Twoje oszczędności
Okres lokatymiesięcy

Kredyt w wysokości 2.000,00 złotych na okres 12 miesięcy.

Kredyty na mniejsze sumy zazwyczaj brane są w sytuacjach kryzysowych, kiedy pilnie potrzebna jest nam gotówka. Takich sytuacji jest bardzo dużo i najlepszym, a raczej najszybszym rozwiązaniem jest wzięcie kredytu gotówkowego. Gdzie najlepiej pożyczyć powiedzmy dwa tysiące złotych na rok? Co prawda suma nie jest wygórowana i nie trzeba aż tak dokładnie analizować każdego kredytu, ale warto wiedzieć o co najmniej trzech rozwiązaniach zanim wybierzemy jeden. Kredyt powinien być kredytem jaki będziemy w stanie spłacić. Powinna być to suma adekwatna do naszych zarobków. Nie powinno się brać więcej niż jest to konieczne, aby później nie mieć większych problemów ze spłatą. Kredyt ma nam pomóc w trudnej dla nas sytuacji, a nie stać się dla nas kolejnym wielkim problemem. Warto to dokładnie przemyśleć zanim podejmiemy ostateczną decyzję kredytową.

Pożyczka ekspresowa na dowolny cel .

Pożyczka ekspresowa na dowolny cel to oferta przygotowana przez Bank Pekao. Decydując się na tą właśnie ofertę możemy liczyć na oprocentowanie nominalne w wysokości 10% w skali roku i o połowę mniejszą prowizję za samo udzielenie nam kredytu. W ramach oferty można pożyczyć od 1 tysiąca złotych do 150 tysięcy złotych. Zakres kwot jest dosyć szeroki i każdy znajdzie taką sumę kredytu jaka jest mu potrzebna. Chcąc otrzymać kredyt trzeba przedstawić stosowne oświadczenie o dochodach. Pieniądze można oddać przed zakończeniem okresu kredytowania. RRSO wynosi 21,13% dla kredytu na kwotę dwóch tysięcy złotych z rozłożeniem na jeden rok. Raty będą po 184,62 złotych. Kredyt będzie nas kosztował 216 złotych.

db Kredyt Gotówkowy .

db Kredyt Gotówkowy to oferta z jaką do swoich klientów wyszedł Deutsche Bank. Jest to kredyt z oprocentowaniem nominalnym 6,9% w skali roku i prowizją 10,5% kwoty jaka zostanie przyznana. Wybierając tą ofertę można zaciągnąć kredyt na kwotę od 1 tysiąca złotych do nawet 200 tysięcy złotych. Oferta sprosta oczekiwaniom wielu klientów. Zarówno ci szukający kredytu na kilka złotych znajdą coś dla siebie jak i ci szukający kredytu na kilkanaście tysięcy złotych. Okres kredytowania to minimum 1 miesiąc, zaś maksymalnie 120 miesięcy. Do otrzymania kredytu niezbędne jest oświadczenie o dochodach kredytobiorcy. Kredyt można spłacić przed czasem. RRSO utrzymuje sie na poziomie 29,41% dla kredytu na kwotę dwóch tysięcy złotych z rozłożeniem na dwanaście miesięcy. Raty miesięczne będą po 191,12 złotych. Koszt kredytu to niecałe trzysta złotych. Nie jest to bardzo duża suma, zwłaszcza że kredyt będziemy spłacać przez dwanaście miesięcy. Pieniądze mogą nam się przydać, a tak niewielkie raty jakoś szczególnie nie osłabią naszego domowego budżetu.

Pożyczka w T- Usługi Bankowe.

Pożyczka jaką znajdziemy w ofercie T- Usługi Bankowe oprocentowana jest na 8% w skali roku. Prowizja pobierana za udzielenie pożyczki ma wartość 10% przyznanej kwoty. Pożyczymy tutaj od 1 tysiąca złotych do 200 tysięcy złotych. Kredyt można zaciągnąć na 1 miesiąc lub maksymalnie na okres 120 miesięcy. Do uzyskania kredytu nie wymagane jest żadne oświadczenie, ani zaświadczenie o dochodach. Bank nie daje możliwości wcześniejszej spłaty pożyczki. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania jest równa 29,74% dla kredytu na kwotę dwóch tysięcy złotych z rozłożeniem na okres jednego roku. Każda z dwunastu rat będzie po 191,37 złotych. Kredyt będzie nas kosztował prawie trzysta złotych. Zanim podpiszemy umowę o pożyczkę można wynegocjować mniejsze oprocentowanie. Bank jest otwarty na propozycje swoich klientów.