Twoje oszczędności
Okres lokatymiesięcy

Kredyty gotówkowe w ofercie Getin Noble Banku

Podobnie jak inne banki działające na polskim rynku finansowych, również Noble Bank wychodzi naprzeciw swoim klientom tworząc atrakcyjne oferty kredytów gotówkowych. Noble Bank jest instytucją finansową wchodzą w skład grupy Getin Noble Bank S.A. Bank ma stosunkowo młodą historię. Powstał w 2004 roku w wyniku przekształcenia Górnośląskiego Banku Gospodarczego S.A. w Katowicach przez Getin Holding S.A. Pod koniec 2004 roku w skład grupy kapitałowej Getin Bank S.A. wszedł również Bank Przemysłowy S.A. w Łodzi. W kolejnym roku grupa ta poszerzona została o Wschodni Bank Cukrownictwa S.A. Następnym etapem rozwoju Getin Banku było włączenie oddziałów Wschodniego Banku Cukrownictwa S.A. do sieci sprzedaży, a licencja bankowa i kapitały spółki stały się podstawą dla stworzenia Noble Bank S.A. Na początku 2010 roku Getin Bank S.A. połączono z Noble Bank S.A. tworząc Getin Noble Bank S.A. Dwa lata później w wyniku fuzji Getin Noble Bank S.A. przejął Get Bank S.A. Spółka akcyjna jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Obecnie Getin Noble Bank jest jednym z niewielu banków posiadających w większości kapitał polski. Działalność Getin Noble Banku S.A., podstawa prawna i zakres działalności tej instytucji została opisana w dokumentach korporacyjnych tj. statucie oraz regulaminach Walnego Zgromadzenia, Zarządu i Rady Nadzorczej.

Getin Noble Bank S.A. jest bankiem uniwersalnym. W swojej ofercie posiada usługi związane z finansowaniem, oszczędzanie i inwestowaniem. Ponadto zapewnia wiele usług dodatkowych, które są dostępne zarówno dla klientów korzystających z usług placówek tradycyjnych, jak i z bankowości internetowej Getin Noble Bank. Bankowość detaliczną prowadzi Getin Bank, natomiast bankowością prywatną specjalizuje się Noble Bank. Getin Bank w swojej ofercie posiada zarówno kredyty gotówkowe, jak i hipoteczne. Dużą część całości kredytów zajmują także kredyty samochodowe. Poza kredytami Getin Bank ma rozbudowaną grupę produktów inwestycyjnych oraz depozytów adresowanych do sektora MSP oraz jednostek samorządowych.

Kredyty gotówkowe stanowią ważna część oferty i działalności Getin Noble Banku. Klienci tego banku mogą liczyć na atrakcyjne oferty, w tym na pożyczkę bez prowizji na okres maksymalnie 12 miesięcy. Kredytobiorca oddaje tyle pieniędzy ile wpłacił. Poza tym bank wprowadziła wiele udogodnień, które pozwalają na szybkie otrzymanie kredytu. Jest to efekt przyjętej strategii, której podstawą jest najwyższa jakość obsługi i dopasowane indywidualnie produkty. Informacje o kredytach w Getin Banku można otrzymać w samoobsługowych oddziałach banku, tzw. Getin Point. Zastosowano nowoczesne rozwiązania w celu ułatwienia klientom dostępu do usług i produktów. Getin Point umożliwia założenie ROR-u, wyrobienia i odebrania karty płatniczej, założenie lokaty, kontrolę stanu środków na koncie i wypłatę pieniędzy z konta oraz wykonanie przelewu. W Getin Noble kredyt jest spłacany i rozliczany w terminie 2 tyg. od chwili wpłaty środków, które wystarcza do pokrycia zaciągniętego obowiązania. Informacja o wysokości środków jest udzielana w placówkach lub w punktach samoobsługowych. Tożsamość klienta w punktach samoobsługowych weryfikowana jest na podstawie biometrii Finger Tein (odczyt przebiegu naczyń krwionośnych w opuszce palca). W 2015 roku Getin Noble wprowadzi kartę z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych. Karta umożliwia zrealizowanie płatności ze środków znajdujących się na karcie debetowej i kredytowej.