Twoje oszczędności
Okres lokatymiesięcy

Kwota kredytu samochodowego to 30 000 zł z okresem kredytowania 48 miesięcy.

Kredyt SmartPlan w Toyota Bank Polska.

Kredyt Smart Plan oferowany przez Toyota Bank Polska jest kredytem samochodowym z oprocentowaniem w wysokości 5,99% w skali roku. Dla zobowiązani na kwotę 30 000 złotych z okresem kredytowania równym 48 miesięcy, suma kosztów kredytu będzie równa 12,71%. Raty miesięczne będą stałe, każda po 722 złote. Zobowiązania ma ograniczone do minimum formalności jakim musi sprostać kredytobiorca. Nie ma możliwości sfinansowania kredytem kosztów innych ubezpieczeń, a od ubezpieczenia AC nie ma możliwości odstąpienia. Bank decyzję o przyznaniu kredytu podejmuje w zaledwie jedną godzinę, a już w ciągu trzech dni środki trafią na nasze konto bankowe. Minimalny okres kredytowania w Toyota Banku wynosi 36 miesięcy, zaś maksymalny jest równy 48 miesięcy. Minimalny wkład własny jaki musi mieć kredytobiorca to 10% wartości kredytowanego pojazdu. Jest to rodzaj kredytu jaki udzielany jest tylko na nowe samochody do jednego roku. Nie ma możliwości refinansowania kosztów zakupu pojazdów z zagranicy. Prowizja za przyznanie kredytu Smart Plan wynosi 2,5% kwoty kredytu. Do skorzystania z oferty nie jest potrzebny poręczyciel.

Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas.

Szukając dobrego kredytu na samochód, warto wziąć pod uwagę kredyt gotówkowy oferowany przez BGŻ BNP Paribas. Zobowiązanie oprocentowane jest na 7,65% w skali roku, a suma kosztów kredytu na kwotę 30 000 złotych z okresem spłaty wynoszącym 48 miesięcy, będzie równa 16,4%. Raty miesięczne jakie będzie wpłacał do banku ten kredytobiorca będą po 746 złotych każda. RRSO dla naszego zobowiązania będzie wynosić 11,24%. Procedura przyznania kredytu gotówkowego w BGŻ BNP Paribas z przeznaczeniem na kupno samochodu została przez kredytodawcę uproszczona. Z pieniędzy z kredytu można wykupić ubezpieczenia. Mamy możliwość odstąpienia od ubezpieczenia pojazdu AC. Decyzja kredytowa podejmowana jest przez Bank BGŻ BNP Paribas niezwłocznie po złożeniu wniosku kredytowego, a wypłata może być nawet tego samego dnia roboczego. Minimalny okres kredytowania jaki można wybrać w tym banku wynosi 23 miesiące, a maksymalny aż 84 miesiące. Nie ma konieczności wnoszenia wkładu własnego, aby móc ten kredyt otrzymać. Wiek pojazdu bank wyznaczył do 99 lat, co oznacza, że nie jest on brany w ogóle pod uwagę. Za pomocą tego kredytu możemy kupić tylko krajowe samochody, kupując samochód z zagranicy z tej oferty nie skorzystamy. Za przyznanie kredytu bank pobiera prowizję w wysokości od 0% do maksymalnie 5%, ale średnio wynosi ono 2,5% kwoty kredytu.

Jeżeli dalej uważasz że lepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie tradycyjny kredyt to sprawdź oferty na portalbankowy.info.