Twoje oszczędności
Okres lokatymiesięcy

Lokata bankowa - najlepsza oferta na Maj 2015

Lokata bezkarna w BGŻ Optima

Lokata bankowa może być dla Ciebie atrakcyjna. Jednak warunkiem by tak było jest odpowiednie wybranie usługi i umiejętność korzystania z ofert promocyjnych. To właśnie one obecnie gwarantują najlepsze warunki i rzeczywistą szansę na pomnożenie oszczędności. Sprawdzając ranking łatwo zauważyć, że usługi dedykowane nowym Klientom posiadają oprocentowanie wyższe nawet dwukrotnie niż lokaty standardowe. Oznacza to, że warto zastanowić się nad zrezygnowaniem z lokat w bankach, które są Ci dobrze znane i zamrozić pieniądze na preferencyjnych warunkach.

Polecamy w Maju

W bieżącym miesiącu lokata bankowa, która zdecydowanie zasługuje na polecenie to Lokata Bezkarna dostępna w BGŻ Optima. Skorzystać z niej mogą wyłącznie nowi Klienci banku, którzy jednocześnie zdecydują się na utworzenie Konta Indywidualnego BGŻOptima. Od momentu założenia konta usługobiorca ma 12 miesięcy by zdecydować się na utworzenie promocyjnej lokaty. Po tym okresie bank umożliwia Klientom skorzystanie wyłącznie z dostępnych na stałe ofert oszczędnościowych. Poniżej przybliżamy warunki jakie związane są z Lokatą Bezkarną.

OprocentowanieOkres trwania umowyMinimalna kwotaMaksymalna kwotaDodatkowe informacje
4,00%Maksymalnie 3 miesiące1000,00 złotych20000,00 złotychWypłata odsetek także przy wcześniejszym zerwaniu umowy

Czy warto oszczędzać?

To pytanie na które jest tylko jedna odpowiedź. Zawsze warto gromadzić pieniądze, które będą stanowić dla Ciebie zabezpieczenie na przyszłość. Systematyczność i planowanie budżetu są najlepszą z możliwości by cieszyć się swobodą i pełnią kontroli nad swoimi wydatkami. O oszczędności warto zadbać. Dotyczy to przede wszystkim tego by nie dopuścić do sytuacji w których tracimy szansę nawet na jakikolwiek zysk, który z łatwością uzyskamy korzystając m.in. z kont oszczędnościowych lub lokat terminowych. To produkty dostępne dla wszystkich zainteresowanych, nawet bez konieczności korzystania z innych usług instytucji finansowych. Samo założenie lokaty nie wymaga licznych formalności, a możliwe jest także całkowicie online. Zaoszczędzisz swój czas i być może uda Ci się zyskać więcej dzięki temu, że banki chętniej udzielają promocji w przypadku usług internetowych.

Jeżeli uważasz, że lokaty przynoszą mały zysk zastanów się czy mimo wszystko nie jest to najlepsza opcja, biorąc pod uwagę, że w wielu przypadkach nawet niższe oprocentowanie będzie lepsze niż trzymanie pieniędzy na tradycyjnym koncie.