Twoje oszczędności
Okres lokatymiesięcy

Lokaty bankowe.

Propozycje oszczędzania w Banku BGŻ Optima.

Szukając odpowiedniej lokaty bankowej każdy powinien sprawdzić wiele ofert, aby mieć szansę wyboru tej najlepszej. Zastanawiając się nad wybraniem najlepszej oferty lokaty bankowej zawsze trzeba sprawdzić kilka ofert zanim zdecydujemy się na konkretną propozycję. Lokaty są różne, mamy w czym wybierać i warto sprawdzić co polecają osoby, które już skorzystały z tego sposobu oszczędzania. Dobrym rozwiązaniem będzie śledzenie rankingów internetowych. Bank BGŻ Optima ma w swojej ofercie lokatę na 3 miesiące z oprocentowaniem wynoszącym 3,5% w skali roku. Jest to lokata bezkarna na jaką można wpłacić od 1 tysiąca złotych do maksymalnie 20 tysięcy złotych. Oferta przeznaczone jest dla nowego klienta banku, którzy otworzy lokatę łącznie z Kontem Oszczędnościowym BGŻ Optima. Bezkarność lokaty mówi o tym, że można ją w każdej chwili zerwać bez utraty odsetek jakie do tej pory udało się nam uzbierać. Jeden klient może otworzyć tylko jeden taki depozyt. mBank proponuje nam lokatę 3,5% na wejście z oprocentowanie jak łatwo się domyślić wynoszącym 3,5% w skali roku. Na lokatę możemy wpłacić od 500 złotych do maksymalnie 10 tysięcy złotych. Razem z lokatę otwierany jestrachunek osobisty eKonto i tym samym oferta ta skierowana jest wyłącznie do nowych klientów banku.

Oferty neoBanku.

energoLOKATA 3M Gwarantowana to jedna z propozycji neoBANKu. Jest to lokata na 3 miesiące z oprocentowaniem 3,0% w skali roku. Lokatę założymy mając minimum 1 tysiąc złotych. Maksymalna kwota jaką można ulokować na tym depozycie to kwota 400 tysięcy złotych. Z oferty mogą skorzystać jedynie nowi klienci banku, którzy założą w nim konto osobiste lub rachunek techniczny. Nie ma ograniczonej liczby lokat jakie może założyć jeden klient, ale łączna ich suma nie może przekroczyć 400 tysięcy złotych. neoLokata Zysk to kolejna z propozycji lokat na trzy miesiące w neoBanku. Możemy liczyć na oprocentowanie lokaty wynoszące 3,0% w skali roku. minimalna kwota na lokacie to 1 tysiąc złotych, zaś maksymalna aż 1 milion. Tak szeroki zakres kwot jakie można wpłacić na depozyt sprawia, ze może z niego skorzystać duża grupa klientów.

Lokaty na cztery i pięć miesięcy.

Szukając lokaty na okres 5 miesięcy nie można przejść obojętnie obok propozycji lokaty w Lion's Banku. Lokata Desire Plus to lokata z oprocentowaniem 2,55% w skali roku. Kwota potrzebna do uruchomienia lokaty jest dosyć wysoka i wynosi 100 tysięcy złotych. Maksymalnie na lokatę można wpłacić okrągły 1 milion złotych. Warunkiem skorzystania z oferty jest założenia konta osobistego w banku. Alior Bank proponuje wszystkim swoim klientom lokatę 90 dni z oprocentowaniem 2,5%. Można na nią wpłacić od 1 tysiąca złotych do 200 tysięcy złotych. Jest to depozyt jaki jest dostępny tylko za pośrednictwem internetu. Lokatę można założyć poprzez stronę Alior Banku. Istnieją również lokaty na 4 miesiące. Taką właśnie jest Lokata Prestige

Lion's Banku. Jest to depozyt z oprocentowaniem na 1,9% w skali roku. Na lokatę można wpłacić środki od 2 000 tysięcy złotych. Dla kwot mniejszych oprocentowanie również będzie niższe. Jest one uzależnione od wysokości wkładu. EKOlokata Na Dobry Początek w BOŚ Banku to kolejna z lokat na 4 miesiące. Klienci mają gwarantowane oprocentowanie na lokacie wynoszące 2,1%w skali roku. Można wpłacić na tą lokatę od 1 tysiąca złotych do 200 tysięcy złotych. Klienci, którzy posiadają aktywną kartą debetową i założą lokatę ze starych środków otrzymają niższe oprocentowanie w wysokości 1,6% w skali roku.