Twoje oszczędności
Okres lokatymiesięcy

Najbardziej popularne kredyty gotówkowe.

Czy można znaleźć tani i bezpieczny kredyt?

Szukając kredytu dla siebie dobrze jest sprawdzić te kredyty, które cieszą się największą popularnością. można poczytać opinie innych kredytobiorców na ich temat i zorientować się, który jest najlepszy. Dzieląc się doświadczeniami kredytowymi z innymi osobami można o wiele łatwiej znaleźć kredyt dostosowany do swoich potrzeb. Bank Pekao jest polskim bankiem uniwersalnym jaki został założony w 1929 roku. Od roku 1998 można znaleźć jego notowania na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Prezesem banku obecnie jest nim Prezes Zarządu Banku Michał Krupiński. W ofercie banku można znaleźć wiele ciekawych ofert kredytów i pożyczek gotówkowych. Jedną z nich jest Pożyczka ekspresowa na dowolny cel z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 10% w skali roku. Oferta ta jest bardzo ciekawą propozycja, która cieszy się dobrą opinią wśród osób, które już z niej skorzystały. Za udzielenie pożyczki bank nalicza sobie prowizję w wysokości 5%. W ramach oferty możemy pożyczyć od 1.tysiąca złotych do 150 tysięcy złotych. Okres kredytowania w tym przypadku wynosi od 1 miesiąca do 84 miesięcy. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania przy kredycie na tysiąc złotych ma wartość 98,39%. Jest bardzo wysoka. Oprocentowanie kredytu możemy negocjować. Do przyznania kredytu bank wymaga przedstawienia oświadczenia o zarobkach. nie musimy jednak mieć zgody współmałżonka, ani też szukać poręczyciela. Formalności przyznania tego kredytu ograniczone są do minimum.

mBank jest jednym z banków uniwersalnych jaki założono w 1986 roku. Jest on obecnie na czwartym miejscu w Polsce pod względem wielkości aktywów. Spółki wchodzące w skład Grupy Banku oferują usługi finansowe, takie jak factoring i leasing. Bank jest notowany na GPW w Warszawie od 1992 roku. W jego ofercie dostępny jest obecnie kredyt mRaty. Kredyt oprocentowany jest na 9,00% w skali roku. Za udzielenie kredytu mBank pobiera prowizję w wysokości 6%. W ramach tej oferty można pożyczyć od 1 tysiąca złotych do maksymalnie 20 tysięcy złotych. Okres kredytowania to przedział od 1 miesiąca do maksymalnie 48 miesięcy. Do otrzymania kredytu niezbędne jest oświadczenie o zarobkach. Możliwa jest wcześniejsza spłata kredytu jeżeli kredytobiorca ma taką możliwość. Trzeba to wcześniej uzgodnić z bankiem. Przy kwocie minimalnej kredytu, czyli przy 1 tysiącu złotych na jeden miesiąc, RRSO ma wartość ponad 120%. Jest to bardzo wysoka wartość.

Bank Polski jest bankiem emisyjnym i kredytowym . Jest to instytucja jaka ma w swojej ofercie wiele ciekawych rodzajów zobowiązań, z jakich każdy klient znajdzie coś odpowiedniego do swoich potrzeb. Jedną z takich ciekawszych ofert jest Kredyt Gotówkowy PKO - Mini ratka na dowolny cel. Kredyt ten ma oprocentowanie nominalne i prowizję za udzielenie kredytu w wysokości po 7,99%. Decydując się na mini ratkę można pożyczyć od 1 tysiąca złotych do 150 tysięcy złotych na okres kredytowania od 1 miesiąca do 96 miesięcy. Nie wymagane jest od kredytobiorcy założenie rachunku w tym banku. Nie trzeba również mieć poręczyciela. Zgoda współmałżonka, aby móc skorzystać z oferty nie będzie nam potrzebna. Co ważne nie wymagane jest nawet oświadczenie o zarobkach. Jedną z zalet tej oferty są wakacje kredytowe. Można z nich skorzystać w dowolnej chwili i odpocząć od płacenia rat kredytu. Jeżeli mamy taką ochotę możemy spłacić kredyt przed czasem. Dla minimalnej kwoty kredytu 1 tysiąc złotych i przy minimalnym okresie kredytowania 1 miesiąc, RRSO ma wartość aż 172,39%.