Twoje oszczędności
Okres lokatymiesięcy

Najlepsza lokata bankowa w Lipcu 2015

Najlepsza lokata

Oszczędzanie w ostatnich miesiącach było szczególnie ciężkie ze względu na bardzo niskie oprocentowanie zamrożonych na lokatach środków. Niskie stopy procentowe Narodowego Banku Polskiego nie sprzyjają przechowywaniu gotówki na depozytach okresowych, szczególnie tych standardowych i długoterminowych. Przez dłuższy czas polecane były wyłącznie usługi promocyjne, skierowane do nowych Klientów banków. Lokaty na tzw. "start" mają nawet kilkakrotnie wyższe oprocentowanie, nie oznacza to jednak, że pozostali Klienci muszą szukać innych, alternatywnych inwestycji.

Co polecamy?

Najlepsza lokata bankowa dla osób, które nie mają możliwości skorzystać z ofert promocyjnych to lokata w Santander Consumer Banku. To produkt dostępny dla wszystkich zainteresowanych. Wpłacić pieniądze na taki rachunek mogą zarówno nowi usługobiorcy jak i stali Klienci banku. Ponadto Santader Consumer Bank nie wyznacza limitu środków zdeponowanych na lokacie, w przeciwieństwie do większości preferencyjnych lokat.

Poniżej najważniejsze warunki umowy, które warto poznać by podjąć decyzję o założeniu lokaty.

Bank - Santander Consumer Bank

Oferta - Lokata internetowa direct +

Oprocentowanie - 4,00%

Okres umowy - od 1 do 36 miesięcy

Kwota wymagana do założenia lokaty - 5 000,00 złotych

Maksymalna kwota zdeponowana na rachunku - brak

Dodatkowe usługi - bank nie wymaga założenia rachunku osobistego lub skorzystania z innych produktów Santander

Najlepsza lokata – łatwo dostępna

Lokata bankowa to produkt, który założysz nawet w ciągu kilkunastu minut. Skorzystanie z depozytu nie wymaga licznych formalności, wystarczy wypełnić internetowy wniosek i przelać pieniądze na wskazany rachunek. BY prawidłowo złożyć wniosek uzupełnij wymagane pole, przyda Ci się w tym celu dowód osobisty, konieczne będzie podanie Twojego numeru PESEL, ponadto instytucja oczekuje wyłącznie najważniejszych danych, które pozwolą na sprawdzenie Twojej tożsamości.

Usługi online są bezpieczne

Obawiasz się, że przesyłając swoje dane w internetowym wniosku trafią one w niepowołane ręce, lub po prostu nie masz zaufania do usług tego typu? Jeżeli zachowasz standardową ostrożność podczas korzystania z internetu, nie musisz martwić się o swoje dane. Banki oferując produkty online dodatkowo zabezpieczają swoje strony. Pamiętaj także, że większość ofert promocyjnych dedykowana jest właśnie dystrybucji internetowej. Pozwala ona na znaczne korzyści banku, który może dzięki temu zagwarantować lepsze warunki swoim Klientom.