Twoje oszczędności
Okres lokatymiesięcy

Przed zaciągnięciem pożyczki na auto: jak poprawić swoja ocenę kredytową?

Wszyscy wiedzą, że utrzymanie dobrej historii kredytowej jest kluczem do doskonałych opcji finansowania, szczególnie przy zakupie kolejnego samochodu . Ale jeśli jesteś jedną z wielu osób z nie najlepszą oceną zdolności kredytowej, nie musisz się martwić. Istnieje wiele sposobów na zwiększenie kredytu, a my wymienimy te najbardziej pomocne poniżej, abyś mógł przywrócić swoją reputację finansową.

Sposoby poprawy kredytu

Popraw swoją zdolność kredytową. Automatycznie spłacane kredyty są najłatwiejszym i najskuteczniejszym sposobem na zwiększenie kredytu jest spłata. Gdy płacisz więcej każdego miesiąca, twoja zdolność kredytowa wzrośnie. Płać więc więcej niż minimalna kwota za rachunki, aby poprawić raport i zdobyć punkty. Dodatkowo ci, którzy płacą rachunki za kartę kredytową co miesiąc, zobaczą jeszcze większy wzrost ogólnej poprawy zdolności kredytowej, sprawdź swoją zdolność a także najlepsze oferty kredytów samochodowych na 17bankow.com.

Karta kredytowa Payback

Podobnie jak twoja praca karze cię za opóźnienie, twój raport kredytowy upomina cię za opóźnienia w płatnościach ze znacznym spadkiem wyniku kredytowego. Historia płatności w szczegółach raportu, gdy płacisz za każde konto i stanowi 35% ogólnego wyniku. Aby więc zwiększyć swój kredyt, musisz pamiętać o terminowej spłacie konta. Aby to zrobić, zalecamy skonfigurowanie przypomnień o rachunku, aby nigdy nie przegapić płatności.

Im niższa równowaga, tym lepiej

Wynik kredytowy jest również określany na podstawie kwoty należnej na każdym rachunku kredytowym. W szczególności opłaty te stanowią około 30% ogólnego wyniku. Niskie salda są uważane za korzystne dla Twojej zdolności kredytowej.

Powiedziawszy to, będziesz chciał utrzymać swoje konta w granicach 30% limitu kredytowego lub mniej, aby poprawić swoją reputację finansową. Spłacaj jak najwięcej każdego miesiąca, aby zachować równowagę i uniknąć ekstrawaganckich wydatków.

Historia kredytowa

Jeśli chodzi o kredyt, nie zawsze lepiej jest mieć więcej zapytań niż potrzebujesz. Za każdym razem, gdy pożyczkodawca prosi o wyświetlenie historii, Twój wynik może spaść nawet o 10%. Najlepiej więc otworzyć plik kredytowy tylko tyle razy, ile potrzebujesz.

Jeśli Twój portfel jest już wypełniony kartami kredytowymi, zamknięcie nieużywanych kont nie pomoże w zwiększeniu kredytu. W rzeczywistości, im dłużej Twoje konto jest założone i właściwie prowadzone, tym lepszy może być Twój wynik. Zamykanie kont może zmniejszyć średni wiek konta i obniżyć wynik o 15%.

Cierpliwość jest kluczem do sukcesu finansowego!

Poprawa kredytu wymaga czasu i ciężkiej pracy. Bądź więc cierpliwy, wytrwaj i postępuj zgodnie z powyższymi wskazówkami, aby jak najlepiej zbliżyć się do jazdy samochodem do domu, którego chcesz.

Kredyty samochodowe i finansowanie nie są tak proste, jak wybór idealnego nowego pojazdu. Kredytodawcy biorą pod uwagę wiele aspektów, zanim będziesz mógł zostać zatwierdzony, a najważniejsza jest twoja historia kredytowa. Więc chcesz spojrzeć na szczegóły, abyś mógł określić swoją pozycję pod względem zdolności kredytowej.

Sprawdzanie twojego raportu kredytowego może być zastraszające – doradztwa kredytowy może sprawić, że będzie mniej zniechęcający dzięki swoim fachowym poradom. Ale zanim przejdziesz do tego, co musisz wiedzieć, by skorzystać z jego wiedzy i aby sprawdzić raport kredytowy, zastanów się w pierwszej kolejności, czym jest raport kredytowy i dlaczego jest tak ważny. Znajdując pełną odpowiedź na to, co to jest raport kredytowy będziesz bliższy do swojego wymarzonego samochodu! To chyba największa nagroda za poświęcony czas i wysiłek.