Twoje oszczędności
Okres lokatymiesięcy

Ranking oprocentowania lokat - styczeń 2015

Co nowego w nowym roku?

Ranking oprocentowania lokat na Nowy Rok wzbudza już duże zainteresowania. Po burzliwym okresie pełnym wydatków i nieplanowanych zakupów warto zastanowić się co zrobić ze swoimi oszczędnościami. Być może to także doskonały moment by rozpocząć oszczędzanie i spełnić jedno ze swoich postanowień. Lokaty bankowe są pod tym względem uniwersalne. Bez trudu znajdziesz ofertę, która będzie odpowiada Twoim wymaganiom. Wystarczy, że określisz czego oczekujesz od usług banku, a wybór stanie się dużo łatwiejszy.

Co wybrać gdy dopiero zaczynasz oszczędzać pieniądze?

Jeżeli posiadasz już wolne środki możesz skorzystać z usług promocyjnych skierowanych do nowych Klientów banków. Są to najczęściej lokaty, które oferują najwyższe oprocentowanie. Warto jednak pamiętać o tym, że posiadają szereg warunków jakie musi spełnić konsument. Jeżeli chcesz skorzystać właśnie z takiego depozytu sprawdź ranking oprocentowania lokat krótkoterminowych dedykowanych całkowicie nowym usługobiorcom banków.

Oferty promocyjneOpis usługi
Lokata Happy – Idea Bank

Oprocentowanie 5,00%

Lokata trwa 3 miesiące

Dostęp do lokaty online

Minimalna kwota – 1000,00 złotych

Maksymalna kwota – 10000,00 złotych

Lokata Start – Meritum Bank

Oprocentowanie 5,00%

Lokata trwa 2 miesiące

Konieczność założenia Prostego Konta Osobistego

Minimalna kwota – 1000,00 złotych

Maksymalna kwota – 10000,00 złotych

Lokata na Start – Getin Bank

Oprocentowanie 4,50%

Oferta 2 miesięczna

Lokata dostępna online

Minimalna kwota – 500,00 złotych

Maksymalna kwota – 10000,00 złotych

Jak w łatwy sposób założyć lokatę bankową?

Ranking oprocentowania lokat pomógł Ci zdecydować się na najatrakcyjniejszą ofertę? Nie musisz tracić czasu na wizyty w odpowiednim oddziale banku. Teraz wszelkie formalności możesz wypełnić składając wniosek internetowy. To świetne rozwiązanie nie tylko gdy nie masz czasu, a przede wszystkim gdy nie masz bezpośrednio dostępu do placówki instytucji. Wystarczy, że uzupełnisz wniosek dostępny online, który wymaga wyłącznie podstawowych informacji zawartych na Twoim dowodzie osobistym.

Oferta dla stałych Klientów

Jeżeli od dłuższego czasu korzystasz z usług oszczędnościowych zastanów się czy masz jeszcze możliwość skorzystać z oferty promocyjnej. Być może będzie to związane z przeniesieniem swoich oszczędności do innego banku, jednak obecnie to najlepszy sposób by zyskać jak najwyższe oprocentowanie i móc rzeczywiście powiększyć wartość swoich pieniędzy.

W przypadku gdy musisz zdecydować się na ofertę standardową, szukaj lokat o krótszym terminie i nieustannie obserwuj zmiany wśród produktów finansowych. Ranking oprocentowania lokat opublikowany na naszym portalu pokazuje, że chwilowo to właśnie promocyjne oferty posiadają najatrakcyjniejsze oprocentowanie. Pomimo obniżenia stóp procentowych BNP, banki nie zdecydowały się na zmiany w ofercie dla nowych Klientów. Na wartości straciły jednak standardowe depozyty, w szczególności te których termin przekracza 12 miesięcy. Mając tego świadomość warto przeczekać ten trudniejszy okres i starać się wybierać produkty, które umożliwią większą swobodę w decydowaniu o swoim kapitale.